Autokarowe Pielgrzymki do Włoch, wynajem autokarów

Autokary

prev next
 • Luksusowe Volvo wynajem

1.Vovlo 9900 – autokar marzenie

 

Volvo 9900 to autokar, którym przyjemnie będą podróżowali zarówno pasażerowie, jak i kierowcy. Luksusowy pojazd zapewnia nowy wymiar komfortu. Nawet najdłuższe podróże nie będą dla uczestników wycieczki męczące co nie jest bez znaczenia.  

 

Wnętrze

Autokar posiada jasne, przestronne wnętrze, w którym każdy pasażer będzie mógł się czuć bardzo dobrze. Siedzenia są niezwykle wygodne, dlatego nawet podczas długiej podróży nie można będzie narzekać na bóle kręgosłupa czy pleców. Do ich produkcji zostały wybrane najlepszej jakości materiały. Dzięki temu, wyglądają na bardzo dobre jakościowo. Wewnątrz autobusu panowała będzie przyjemna cisza, niczym nie zakłócona. Autokar wyposażony jest w klimatyzację zapewniająca komfort podczas wakacyjnych wycieczek. Posiada także zaawansowany system rozrywkowy, który sprawia, że podczas podróży pasażerom nie będzie się nudziło.

 

Komfort dla kierowców

Volvo 9900 to zdecydowanie autokar dostosowany do potrzeb kierowców. Zapewnia możliwość jazdy po różnych nawierzchniach. Wyposażony w niezwykle szybko reagujący silnik pojazd tworzy jedność z kierowcom i jego ciałem. 12-biegowa skrzynia biegów I-Shift autokaru Volvo jest zoptymalizowana pod kątem turystyki, zapewniając płynną i niewyczuwalną zmianę biegów. Autokar wyposażony jest także w Aktywny Układ Kierowniczy Volvo, który umożliwia sterowanie pojazdem bez żadnego wysiłku. Kierowca podczas jazdy tym autokarem na pewno nie będzie się męczył.

 

Bezpieczeństwo

W każdym autokarze z tej serii znajduje się wiele funkcji podnoszących bezpieczeństwo pojazdu. Autokar wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, system ochrony przed zderzeniem czołowym oraz przednią belkę przeciwnajazdową. Wszystko to sprawia, że jazda tym autokarem będzie bezpieczna zarówno dla pasażerów, jak i kierowców.

 

Ekologia i ekonomia

Zaletą tego modelu autobusu jest jego paliwooszczędność. Wszystko to jest możliwe dzięki świetnemu silnikowi, który znajduje się w tym pojedzie. Jest nim silnik wysokoprężny Volvo D11K, 6-cylindrowy-rzędowy spełniający najwyższe normy ekologii Euro 6. Dzięki niemu autokar wcale nie będzie palił dużo. Norma Euro6 jest jak dotąd najwyższym wskaźnikiem ekologicznym dla pojazdów. Na pewno dla firmy transportowej będzie to niesamowita oszczędność, co przełoży się na koszt wycieczek.

 

 

2. Van Hool T918 – belgijska bestia turystyczna

 

Van Hool to belgijskie przedsiębiorstwo produkujące autobusy, autokary i pojazdy użytkowe. W jej ofercie znajduje się model Van Hool T918, któremu warto przyjrzeć się z bliska.

 

Van Hool to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1928 roku przez Bernarda Van Hoola. Początkowo jednak firma zajmowała się szlifowaniem diamentów. II wojna światowa doprowadziła do upadku branży, w której Van Hool działał. W 1940 roku znalazł on nową niszę na rynku. W związku z tym, że praktycznie wszystkie środki transportu zostały zarekwirowane przez okupantów, postanowił uruchomić przedsiębiorstwo transportowe. Po zakończeniu wojny kontynuował swoją działalność. Firma produkowała różnego rodzaju pojazdy. W 1977 roku wprowadziła na rynek pierwszy niskopodłogowy autobus miejski. Od 1990 roku marka specjalizuje się głównie w produkcji autobusów.

 

W ofercie marki znajdują się następujące modele:

 • Autobusy niskopodłogowe konwencjonalne

  • A308, A320, A300, A360, A330, A600, AG300, AG500, AGG300

 • Autobusy niskopodłogowe napędzane alternatywnym paliwem: CNG i energią elektryczną

  • A300CNG, A320CNG, A330CNG, A300T, AG300CNG, AG300T

 • Autokary

  • 913CL, 913TL, 915TL, T913 Alicron, T915 Alicron, T915 Acron, T917 Acron, T917 Astron, T916 Altano, T917 Altano, T918 Altano, T919 Altano, TD924 Astromega, TD925 Astromega, TD927 Astromega.

 • Naczepy

  • Podwozia naczep

  • Kontenery

  • Cysterny

    

   Model T918

   Autobus turystyczny wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów. Posiada 64 miejsca siedzące, a moc silnika wynosi 340 kW (462 km). Jego paliwem jest olej napędowy.

    

   Na wyposażenie autobusu składa się:

 • ABS,

 • Klimatyzacja,

 • Kuchnia pokładowa,

 • Miejsce do spania dla kierowcy,

 • Ogrzewanie statyczne,

 • Sprzęg przyczepowy,

 • System nawigacyjny,

 • Toaleta.

   

  Każdy z pasażerów może również komfortowo odchylić swoje siedzenie. Dzięki temu, możliwe jest wygodne rozłożenie się w autokarze. Ponadto, może korzystać z indywidualnego nawiewu i oświetlenia. Pozwala to ochłodzić się lub ogrzać, gdy warunki termiczne w pojeździe nie będą dla pasażera właściwie. Bez problemu podczas podróży można będzie również poczytać.


podróże, komfortowymi autokarami marki Volvo, oraz Van Hool te 3 osiowe środki transportu czynią podróż bardzo przyjemną. W standardzie wyposażenia posiadają: klimatyzacje, toalety, odchylane siedzenia, indywidualne nagłośnienie i nawiewy. Wszystkie pojazdy spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i ekologii Euro 6. Są one na bieżąco serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi.

Wynajem luksusowych autokarów na  imprezy integracyjne dla firm, pogrzeb , wycieczki szkolne, ferie oraz inne imprezy okolicznościowe. Mogą dojeżdżać  w każde miejsce w Polsce, a nawet Europie. Świadkowie zazwyczaj autokary wynajmują na wieczory kawalerskie oraz panieńskie. Przywożą widzów na przysięgi wojskowe, mecze reprezentacji polski.